logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 

Odmítáme takzvaný úsporný balíček

PODB odmítají konsolidační balíček. Neobsahuje efektivní opatření, nezohledňuje krátkodobé i dlouhodobé potřeby podnikatelů a občanů, zvyšuje daňovou zátěž občanů i firem a zcela rezignuje na výraznější snižování výdajů státu. PODB zároveň navrhují 8 kroků ke snížení státního dluhu a hospodářskému oživení. Více ZDE.

Konsolidační balíček znervóznil Čechy

PODB přečetly za vás. Dopadů konsolidačního balíčku se obává 81 procent Čechů, více než polovina šetří na energiích a jídle. Více ZDE.

NKÚ kritizuje vládu

PODB upozorňují. V posledních čtyřech letech růst výdajů státu předčil růst příjmů o 26 procentních bodů. Ekonomický stav Česka je stále tragičtější. Reálné mzdy klesají, ceny rostou, stát se zadlužuje nejrychleji v EU. Více ZDE,

Příčinou vzniku Podnikatelských odborů není touha podnikatelů slučovat se. Původcem naší aktivity jsou politici vládní koalice, vysocí státní úředníci, odboroví předáci a různí aktivisté, kteří společně útočí na svobodu podnikání. Tomu se chceme postavit, protože chceme svobodně podnikat.

Podnikání21

Home office

PODB vítají, že "socialistická" novela neprošla. Práce na dálku se sice stane součástí Zákoníku práce, ale zásadní věci se nemění. Zákon nadále počítá s tím, že bude záležet na zaměstnavateli, zda s ní vysloví souhlas. Je to vzácný případ, kdy se stát nechystá zaměstnavatelům do jejich byznysu kibicovat. Více ZDE.

Srovnání mezd

Víte jaká je průměrná mzda v roce 2023? Jaký je aktuální medián mezd? Jak se liší mzdy v jednotlivých regionech a jak si stojí Česká republika v porovnání se sousedními státy? Detaily ZDE.

Podnikatelské odbory v kostce

Celkem je v PODB sdruženo téměř 16 000 registrovaných členů. Náš facebook sleduje více než 47 000 lidí. Přidejte se k nám, členství je zrarma. Klikněte ZDE.  

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.