logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 

Plán státu - boj proti malým živnostníkům

PODB proti navyšování odvodů OSVČ. Odvody jsou jen jiný název pro daně. Současní vládní politici tak popírají vše, co v opozici, slibovali. Více ZDE.

Vše, co potřebujete vědět o konsolidačním balíčku

Česko ve formě? PODB glosují konsolidační balíček. Celý článek  ZDE.

Nové povinnosti pro zaměstnavatele

Zákoník práce pod drobnohledem. Novela, která přináší další povinnosti, míří do Poslanecké sněmovny. Jaké změny se chystají a jak se dotknou podnikatelů najdete ZDE.

Víte, že...

podnikání je jediným zdrojem peněz pro stát?
Jen díky němu vznikají pracovní místa, a druhotně pak mohou i zaměstnanci privátních firem platit daně. Ovšem i to teprve tehdy, až podnikatelé vytvoří finanční výkon, z kterého své zaměstnance mohou zaplatit.

Memorandum PODB

Podnikatelské odbory v kostce

Celkem sdružujeme 15 946 členů. Náš facebook pravidelně sleduje víc než 48 tisíc lidí. PODB jsou druhou nejvěší profesní organizací v ČR. Přidat se můžete ZDE - členství je zdarma.

Převod podnikání OSVČ na s.r.o.

Poradna PODB. Výhody, nevýhody, práva a povinnosti. Vše přehledně ZDE.

Komentář ekonomky

PODB přečetly za vás. Stát ždímá vyššími daněmi z lidí další výpalné, které se použije na další dotace samostatně neživotaschopných projektů. Celý komentář ZDE.

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.