logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 

První pomoc pro podnikatele = nižší ceny za energie!

Recept PODB. Podnikatelské odbory již od března požadují od vlády zrušení emisních povolenek a zásadní omezení možnosti přeprodeje energie vyrobené v ČR přes zahraniční prostředníky. To je konkrétní cesta ke snížení cen energií – všechny koncepční požadavky a návrhy PODB najdete ZDE.

Další komplikace pro živnostníky a podnikatele!

Digitalizace státní správy: mantra úředníků a politiků. Hezky to zní - vypadá to moderně - a hlavně na tom pár lidí dobře vydělává. PODB varují před násilnou a nepromyšlenou digitalizací státní správy, která přináší řadě živnostníků a podnikatelů jen nové překážky, další povinnosti a komplikace. Chceme, aby stát respektoval právo svobody volby podnikatelů i v oblasti digitálního prostředí. Více ZDE.

Víte jaký budete mít důchod?

Přečetli jsme za vás. Starobní důchod OSVČ je mnohem nižší, než mají zaměstnanci. Jaké jsou důvody? S jak vysokou finanční částku můžete v penzi počítat? Konkrétní příklady a odpovědi najdete ZDE.

PODB podporují legislativní aktivity, které vedou ke zlepšení podmínek pro podnikání.
PODB prosazují zrušení zákonů, které omezují podnikání.
PODB požadují narovnání podnikatelského prostředí tak, aby státní prostředky nečerpalo jen několik málo největších firem a byla zaručena rovná podnikatelská soutěž.

Podnikání21

Dočkáme se levnějších pohonných hmot?

Názor expertů. Aktuální pokles cen ropy na světových trzích dává naději na nižší ceny pohonných hmot u čerpacích stanic. Dle střednědobé prognózy by měl být benzín i nafta k dostání u stojanů na sklonku tohoto roku za čtyřicet korun / litr. Více ZDE.

Stará bolest v nové době!

Opožděné platby faktur. Téměř každý podnikatel má za poslední rok negativní zkušenost s opožděnými platbami. Polovina firem uvádí, že je na tom hůře, než před pandemií. Téměř 80% firem ale zároveň akceptuje stále delší odklady splatností. Vyplývá to z aktuálního průzkumu – detaily najdete ZDE.

Co dělat, když přijde krize?

OSVČ a sociální dávky. Kdy vzniká nárok? O co je možné žádat? Víte co to je rozhodný příjem a proč je důležitý? Co dělat, když jste začali podnikat letos a dostali jste se do potíží? Konkrétní rady najdete ZDE:
 

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.