logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

PODPOŘTE PODNIKATELSKÉ ODBORY odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. POMOZTE CHRÁNIT ČESKÉ PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 10 000 Kc
darovat 3 000 Kc
darovat 500 Kc
darovat 5 000 Kc
darovat 1 000 Kc
darovat 300 Kc
 
Zpráva týdne

Pozor - anketa

Chcete povinně datovou schránku? Chcete víc konrol? Stát chystá „digitální smršť" - víte, co to pro vás bude znamenat?
Potřebujeme znát vaše názory pro jednání s ministry - co si myslíte o digitalizaci státní správy - anketu vyplňujte ZDE.

O konci EET

Lobbisté v Poslanecké sněmovně znovu prosazují, aby v nějaké podobě mohla být elektronická evidence zachována. Na takové volání je třeba dát si pozor, protože takový systém by bylo možné ze dne na den oživit, a znovu na malé podnikatele a živnostníky tento šmírovací nástroj použít. Podnikatelské odbory vyzývají poslance - zrušte EET, bez náhrady, bez možnosti ji resuscitovat!

Jak snížit ceny za energie

Energetická krize tvrdě dopadá na živnostníky. Stejně jako jiným občanům jim narostly zálohy za elektřinu o 100 i více procent. Například malé sklárny nemají šanci přežít, když platí šesti či sedminásobek za plyn oproti minulosti. Podnikatelské odbory mají konkrétní plán, jak ceny energií snížit. Představili jsme ho poslancům Hospodářského výboru a chceme jednat s ministrem Síkelou.


Podnikatelské odbory jsme založili s cílem vytvořit silnou organizaci, která bude oponentem státu, která bude brzdit nárůst státní moci a omezování svobody podnikání. Zastavíme bujení byrokracie, navyšování povinností podnikatelů a omezování jejich práv. Změníme postavení podnikatelského stavu ve společnosti.

Podnikání21

Termíny pro podání přehledu OSVČ

Do 2. května 2022, pokud podáváte daňové přiznání bez daňového poradce (v listinné podobě nebo osobně).
Do 2. června 2022, pokud podáváte daňové přiznání elektronicky.
Do 1. srpna 2022, pokud podáváte daňové přiznání s daňovým poradcem.

Podnikatelské odbory v kostce

Celkem máme 15 859 registrovaných členů.
Na sociální síti nás sleduje  47 756 lidí. 

Jsme slyšet ve sněmovně

Práva podnikatelů a živnostníků. Změna zákona o DPH. Zmírnění dopadů krize na malé podnikání a restart ekonomiky. To jsou témata, o kterých jednáme s politiky napříč spektrem. Předseda Podnikatelských odborů jednal tento týden s poslanci KDU a Starostů. Více zde a zde.
 

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.