logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

PODPOŘTE PORADNU PRO PODNIKATELE odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE PORADNU PRO PODNIKATELE!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1 000 Kc
darovat 3 000 Kc
darovat 5 000 Kc
darovat 10 000 Kc
 
Zpráva týdne

Nelegální postup berňáku

Finanční úřady opět nezákonně KÁDRUJÍ ŽADATELE o kompenzační bonus. Mimo jiné na ně např. tlačí, aby žádosti stáhli, tvrdí, že na kompanzace nemají nárok, prolongují vyplávení pomoci a komplikují již tak tristní situaci živnostníků a drobných podnikatelů, kteří přišli z důvodu vládních nařízení o tržby. Všem poškozeným podnikatelům daňoví experti radí, aby se odvolali. Připravujeme podrobný návod, jak se bránit.

Zastavte nesmyslné dotace

Poslali jsme VÝZVU na Ministerstvo průmyslu a obchodu. Podpora elektromobility, tak jak ji představila vláda, je nepřijatelná.
    • nese zjevné diskriminační znaky a předem vylučuje více než 99,9 % případných žadatelů
    • poskytuje neoprávněnou konkurenční výhodu selektivně vybraným jedincům
    • pokřivuje trh, a netransparentnost výběru s sebou nese výrazný korupční potenciál 

Daň z nemovitosti

Získali jste v uplynulém roce nově do svého vlastnictví byt, pozemek anebo nebytové prostory? Pak se na vás vztahuje povinnost podat daňové PŘIZNÁNÍ K DANI z nemovitých věcí, a to nejpozději do 31. ledna.

Programové prohlášení vlády pod drobnohledem

Podnikatelé a živnostníci nepotřebují další cílené dotace a podpory. Potřebují zásadním způsobem změnit přístup státu k soukromému podnikání a významně snížit míru vlivu státu na podnikání tak, abychom se vrátili ke zdravým principům tržní ekonomiky.

CHVÁLÍME I KRITIZUJEME

Pojďte do toho s námi

Cílem Podnikatelských odborů je omezit bujení byrokracie a zastavit navyšování povinností podnikatelů a živnostníků. Chcete zdravé podnikatelské prostředí?  Podnikatelské odbory mají recept a proto jsme spustili NOVÝ PROJEKT. Podpořte Podnikatelské odbory! Hájíme zájmy podnikatelů a živnostníků.

Negativní dopad EET

Zvýšila se administrativní náročnost podnikání. Zvýšil se počet úředníků a počet nesmyslných kontrol těch nejmenších podnikatelů. Hrozí zneužití nashromážděných dat v konkurenčním boji. Skončila řada drobných krámků a provozoven na venkově. REKAPITULACE několikaletého boje Podnikatelských odborů za zrušení EET v jednom videu.

Přečetli jsme za vás

Platy a odměny ve státním sektoru rostly raketovým tempem, přitom efektivita státu podle mezinárodních žebříčků stále klesá. Logickým krokem by bylo navázat platy všech státních zaměstnanců na výkonnost soukromého sektoru. NÁŠ CÍL - průměrný plat ve státním sektoru se musí pohybovat na úrovni 80 % výdělku ve firmách.

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.