logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ! odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1 000 Kc
darovat 3 000 Kc
darovat 5 000 Kc
darovat 10 000 Kc
 
Zpráva týdne

Co nás čeká v roce 2022

Malé ohlédnutí za uplynulým rokem a několik důležitých věcí, které nás čekají letos. Vše podstatné VE VIDEU představuje předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek.

Výzva Podnikatelských odborů vládě

Změňte postoj k občanům, a berte je jako sobě rovné. Změňte perspektivu a podporujte potenciál drobného podnikání. Drobní podnikatelé nejsou paraziti, naopak, jsou základem naší ekonomiky. Více ZDE.

Důležité změny od 1. ledna

Zvyšuje se základní sleva na dani pro každého poplatníka a zvyšuje se daňové zvýhodnění na druhé a třetí dítě. Zároveň se zvyšuje měsíční záloha na paušální daň pro OSVČ. Veškeré změny přehledně ZDE.

Každou společnost tvoří řada různých prvků, skupin, tříd a profesních stavů. Jednou z největších společenských tříd či profesních stavů jsou podnikatelé a živnostníci. Jde navíc o skupinu, která má pro existenci státu zásadní důležitost.

PODNIKÁNÍ21

Podnikatelské odbory ve zkratce

Podnikatelské odbory mají 15 666 členů. Náš Facebook sleduje 47 479 lidí.
Podnikatelské odbory nemají povinné členské příspěvky, ale jsou financovány z dobrovolných darů. Podpořit můžete například naši PODNIKATELSKOU PORADNU. Všem dárcům děkujeme.  

Ve firmách se bude testovat 2x týdně

Povinné TESTOVÁNÍ, které se bude týkat všech zaměstnanců, by mělo začít 17.1. a veškeré náklady by měly hradit zdravotní pojišťovny. V současné době se testují jednou týdně jen zaměstnanci, kteří nemají dokončené očkování nebo v posledním půl roce neprodělali covid.

Přečetli jsme za vás

Od 1.ledna je možné žádat o Kompenzační bonus. Nejvýznamnější novinkou je, že pro nárok na bonus už není třeba 50% pokles tržeb, ale stačí snížení o 30 %. Více ZDE

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.