logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Zbytečné instituce, zbytečné úřady

Jsou jich desítky a STOJÍ NÁS MRAKY PENĚZ. Miliardy z našich daní, které za tohle NIC všichni dáváme. Jen velmi drobná ukázka toho, jak SPRÁVA STÁTU (NE)FUNGUJE. Desítky miliard, které letí do komínu - třeba ZDE. Desítky miliard, které by mohly – třeba zrovna teď v době krize – pomáhat. Bylo by snadné ukázat teď prstem na toho, kdo za to může... Podnikatelské odbory chtějí primárně hledat řešení - tím je zrušení všech těchto nesmyslů. 

Dejte si pozor na šmejdy

Tváří se to jako dopis od státní instituce, ale je to podvod. POZOR NA TO! Dopis, ve kterém je pár barevných razítek, předtištěná složenka a spousta paragrafů a písmenek, které mají vyvolat dojem, že máte zaplatit poplatek např. za registraci živnosti. Je to jen nová akce podvodníků, kteří z vás chtějí vylákat peníze. Rozhodně nic neposílejte!

Dobrá rada nad zlato

Zafixovali jste si energie? Teď vám někdo říká, že je vše jinak? Může dodavatel energie chtít vyšší zálohy, než dřív? Určitě tuhle věc neřešte po telefonu. NĚCO JAKO NÁVOD, jak postupovat a nezpůsobit si další nemalé problémy.


Děkujeme všem, kteří přišli k volbám. Děkujeme všem, kteří podpořili ve Středočeském kraji našeho předsedu Radomila Bábka. Na poslanecký mandát to tentokrát nestačilo, ale rozhodně nekončíme - právě naopak! Cílem Podnikatelských odborů je vytvořit silnou profesní organizaci. Organizaci, která bude oponentem státu. Organizaci, která bude brzdit nárůst státní moci, zastaví bujení byrokracie a navyšování povinností pro živnostníky a drobné podnikatele.

VIDEO VZKAZ

Daně tento týden

15.října. je nutné zaplatit zálohu na silniční daň. Zálohy na daň silniční se vždy hradí za jednotlivá čtvrtletí. A kdo daň platí? Dle zákona o silniční dani jsou předmětem daně silniční motorová vozidla, která jsou registrovaná a provozovaná v ČR a zároveň jsou používaná k podnikání právnickou, či fyzickou osobou. VÍCE ZDE.

Pohonné hmoty, zdražování a názor expertů

Co stojí za zdražováním nafty a benzínu? Proč k tomu dochází právě teď? A hlavně, jak dlouho to bude trvat a jak to bude vypadat v nejbližších měsících? Pár rad a DOPORUČENÍ od expertů.

Děkujeme dárkyním a dárcům

Projekt ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ jmenovitě podpořili:Vladislava Adamenková, Markéta Blažková, Tomáš Botka, Boleslav Buzek, Alžbeta Cacara, Tomáš Dořičák, Irena Foitová, Andrea Hájková, Jana Chmelařová, Michaela Juřičková, Hana Klimešová, Jitka Komárková, Ladislav Kubeček, Markéta Lánská, Alena Lexová, Marek Liba, Martin Martinkovič, Olga Maříková, Tomáš Matějícek, Marek Mauder, Pavel Mika, Marek Mužák, Jaromír Ocelka, Ladislava Pacáková, Petra Pavelková, Magda Peštuková, Robert Přáda, Jana Sapová, Šárka Schindlerová, David Strnad, David Strupp, Michael Svoboda, Václav Šalplachta, Richard Topalov, Josef Vlk, Jana Volná, Zbyněk Vondráček. DĚKUJEME, jsme rádi, že jste s námi!
Připojit se můžete i vy ostatní. Sami si můžete vybrat z několika zajímavých projektů, které byste chtěli podpořit. Například PODNIKATELSKÁ PORADNA, nebo třeba PODNIKATELSKÝ MAGAZÍN. Stačí jen kliknout - jakákoli Vámi zvolená částka má smysl a pomůže nám všem.

 

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.