logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Představujeme zbytečné úřady

Jsou jich desítky, zaměstnávají armádu úředníků a slouží třeba jen jako TRAFIKY PRO POLITIKY. Ale hlavně platíme si to z našich daní a vyhazujeme tak desítky miliard korun. V dalším díle jsme si konkrétně posvítili na Ministerstvo pro místní rozvoj. Víte o tom že průměrný plat zaměstnance je tam MILION KORUN za rok?

Korupce v přímém přenosu

Podnikatelé a živnostníci jsou hnacím motorem ekonomiky. Oni, spolu se svými zaměstnanci, jsou jediní, kteří živí stát. Přesněji státní zaměstnance, kteří již dnes mají v průměru mnohem větší plat. Navíc se jim ten již vysoký plat vláda rozhodla ještě zvýšit. Že JE TO POSTAVENÉ NA HLAVU? Nevadí, každý živnostník a podnikatel přece rád úředníkovi tisícovku připlatí. 

Obžaloba vlády

Andreji Babiši, Aleno Schillerová, Adame Vojtěchu, Karle Havlíčku, Jane Hamáčku, Jano Maláčová, voláme vás k odpovědnosti. Přiznejte svou vinu a odstupte ze všech veřejných funkcí. To bude polehčující okolností. Jinak budeme po volbách vyžadovat, abyste byli trestně stíháni. Celý text ZDE.


Veřejnost, to jsou naši zákazníci. Už z podstaty toho je zájmem podnikatelů, aby nás veřejnost vnímala co nejlépe. Obraz podnikatelů a podnikání u veřejnosti ovšem cíleně kazí někteří politici a vysocí úředníci. Podnikatele špiní, pomlouvají a dehonestují. Hrají na strunu závisti, zášti a zloby a vyvolávají znovu ducha třídní nenávisti.

Podnikání21

Přišla odpověď z ministerstva

72 odstavců, 112 řádků, 864 slov, 5879 ZNAKŮ. A to jsme položili prostou otázku – kolik peněz stála reklama, kterou jste zadali na sociální síti facebook. Konkrétně se jednalo o propagaci Národního plánu obnovy. Ten měl pomocí nejvíce zasaženým segmentům ekonomiky. v období koronakrize. Bohužel je to jen líbivý název pro to,  JAK ROZDĚLIT 200 MILIARD. Konkrétně mezi několik největších firem a nadnárodních kolosů. V tomhle světle je 300 000 vyhozených z ministerského okna, jen pár drobných, vlastně pouhý pakatel.

Povinné odvody výrazně podraží

Živnostníkům a podnikatelům stoupnou zálohy na sociální a zdravotní pojištění. Daň za růst platů ve státní správě. Minimální zálohy se příští rok zvýší o téměř 10%. Konkrétní výši si můžete spočítat na kalkulačce např. ZDE.

Přečetli jsme za vás

Ceny elektřiny, plynu i tepla vystřelily na burzách meziročně i víc než o stovku procent. To se brzy promítne i ve spotřebitelských cenách, u nichž se očekává stejně rapidní nárůst v horizontu několika měsíců. EXPERTI VYSVĚTLUJÍ, co za růstem cen stojí a jak se na to připravit.

 
footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.