logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Covidový kolovrátek přes kopírák

Žádná plošná opatření nebudou, tvrdí vládní politici. V tichosti pak dodávají, že „jen“ zakážou chodit do malých obchodů a do restaurací. Covidové šílenství znovu nabírá dynamiku a premiér zase vykřikuje, že jsme „best in covid“ Téhle vládě nejde již věřit ani nos mezi očima, Vzpomínáte třeba na to, jak nikomu z ministrů nevadilo zavřít malé krámky a nechat otevřené ty velké? Bude to letos vypadat  STEJNĚ JAKO PŘED ROKEM? Jak dlouho si tohle necháme líbit? JE ČAS NA ZMĚNU!

Neférové divadélko ministryně Maláčové

Akce Férová práce socialistické ministryně Maláčové je jen naivní zástěrka. SNAHA OBALAMUTIT VEŘEJNOST před volbami. Co také čekat od ministryně, když jejího náměstka (a pár dalších lidí z úřadu) vyšetřují orgány činné v trestním řízení pro zločin pletich při zadání veřejné zakázky a zneužití pravomoci úřední osoby. Navíc zákon porušila i sama ministryně. Zveřejnila totiž jména údajných hříšníků ještě před správně ukončeným závěrem kontrolních orgánů.

Bude hůř, předpovídají ekonomové

Inflace v ČR se utrhla ze řetězu a je nejvyšší od roku 2008. VÝRAZNÉ ZDRAŽENÍ se již dnes týká materiálů, zboží, služeb, benzínu i bydlení. Analytici varují, že nás čeká těžký podzim a zima, protože se zvýší ceny potravin a především je téměř jisté, že skokově NAROUSTOU ENERGIE. V následujících měsících to bude nejen elektřina (její velkoobchodní cena je nejvyšší za 13 let), ale i plyn a uhlí. U nezafixovaných produktů by cena za energie mohla vzrůst i o více než 10%.


Musíme změnit zavedené stereotypy při jednání se státem. V dobách, kdy se stát choval jako partner podnikatelů, jsme mohli se státem kooperovat, připomínkovat jeho návrhy, diskutovat o záměrech, protože tyto nebyly vůči nám nepřátelské. Nyní se stát chová jako náš nepřítel a pokouší se získat nad podnikáním moc.

PODNIKÁNÍ21

Facebook, silná zbraň Podnikatelských odborů

Každý den přibývají lidé, kteří sledují informace na naší sociální síti. V posledním roce začalo denně sledovat naši stránku průměrně 30 nových fanoušků. Celkově sleduje NÁŠ FACEBOOK 44 249 lidí. 

Pozor na 15. září

Právě tento den vyprší termín, kdy je nutné zaplatit zálohu na daň z příjmů. Týká se to všech poplatníků, jejichž poslední DAŇOVÁ POVINNOST byla vyšší než 150 000 korun. Na účet finanční správy by výše zmínění podnikatelé měli poslat zálohu ve výši 1/4 poslední daňové povinnosti.

Za lepší podmínky pro živnostníky a drobné podnikatele

Že by Hospodářská komora prozřela? Že by se začala zajímat o skutečné problémy živnostníků a drobných podnikatelů? Po letech kolaborace s vládou, která vzala na živnostníky bič a hůl, se tomu nechce věřit. HOSPODÁŘSKÁ KOMORA, zatím sice jen verbálně, opatrně a nepříliš hlasitě, říká to, co Podnikatelské odbory tvrdí již dlouhou dobu. Česká vláda se nezabývá skutečnými problémy podnikatelů. Místo toho zavádí jen nové povinnosti, daně, pokuty a zákazy. Podnikatelské odbory plně podporují vše, co znamená úlevu pro živnostníky a drobné podnikatele. Právě tímto směrem míří i návrh na zvýšení limitu pro výdajové paušály a pro povinnou registraci k DPH.

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.