logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Živnostníci a malí podnikatelé nesmí zůstat bez politického zastoupení

Máme sice Podnikatelské odbory, které hájí práva a zájmy podnikatelů a živnostníků proti státu, ale to zjevně nestačí. Politici si vždy po čtyři roky dělají v Parlamentu, co je napadne, posílají miliardy velkým firmám a nadnárodním korporacím, aby se pak před volbami začali vtírat do přízně malých podnikatelů a živnostníků. Ukazuje se jako nutné mít v Poslanecké sněmovně zastoupení. MUSÍME TAM MÍT SVÉ LIDI!

Podporujeme nábytkáře v boji proti montovnám

Státní podpora nadnárodních firem a koncernů je nesmyslná a škodlivá. Ve své podstatě poškozuje celé české podnikání a tvrdě dopadá zejména na živnostníky a malé podnikatele. Podnikatelské odbory, stejně jako řada podnikatelských spolků, odmítají výstavbu megalomanských projektů, jako je např. „gigafactory“, která má sloužit jako subdodavatel automobilového průmyslu. Všechny tyto hloupé nápady totiž dotujeme a sponzorujeme z našich daní. Česká vláda nepodporuje české podnikání. Podporujeme výzvu ASOCIACE ČESKÝCH NÁBYTKÁŘŮ a vyzýváme ministry: Zastavte podporu montoven!

Další devastace státního rozpočtu

Příští rok se vláda chystá zatnout sekeru ve výši cca 400 miliard korun. Přičteme-li k tomu letošní téměř půlmilardový schodek a slibovaný růst platů a odměn ve veřejné správě, DLUHOVÁ SPIRÁLA SE ROZTÁČÍ na plné obrátky. Výsledkem je například to, že budeme mít v poměru k HDP nejvyšší schodek v EU! Taková hádanka, kdo si myslíte, že tyhle dluhy zaplatí?

Budeme odmítat všechny další a další povinnosti, které na nás stát chce přenést.
Budeme vyžadovat, aby stát plnil své povinnosti a aby za ně i platil.
Budeme vyvíjet legislativní aktivity k zlepšení stávajících předpisů, které omezují podnikání.
Budeme se zasazovat o to, aby některé zákony byly zcela zrušeny.
Zasadíme se o to, aby státní prostředky nečerpalo jen několik málo největších firem, ale aby bylo narovnáno podnikatelské prostředí a zaručena rovná podnikatelská soutěž.

PODNIKÁNÍ21

Pozor, blíží se 9. srpen

Přesně to je poslední den, kdy je splatná spotřební daň za letošní červenec. Tato povinnost se netýká plátců spotřební daně z lihu.

Kafemlýnek ignorance

Kašlou na zákony, kašlou na soudní rozhodnutí, kašlou na práva občanů. Ministerstvo zdravotnictví podle Nejvyššího správního soudu opakovaně nevysvětlilo, proč znevýhodňuje ty, kteří mají prokazatelně zjištěné protilátky proti koronaviru. Kolikrát musí soud úředníkům a politikům: VAŠE ROZHODNUTÍ JSOU NELEGÁLNÍ!
V rozporu se zákonem jsou podle Zdravého fóra i poslední opatření, která se týkají škol. Více ZDE.

Poděkování dárcům

Děkujeme všem podporovatelům, kteří přispěli na náš transparentní účet 9920835001/5500. Díky vám můžeme dále pokračovat v našem úsilí, provozovat Podnikatelskou poradnu i Podnikatelský magazín. A další velké věci plánujeme!
Naše díky zaslouží: Josef Špičák, Marek Baxa, Petr Suchomel, Tomáš Hlavsa, Ivo Bukovský, Karel Frankl, Vladislav Zvelebil, Jindřích Halabala, Jan Růžička, Monika Pokorná, Jana Matisová, Václav Pohl, Miloslav Sazima, Gustav Dlouhý, Dagmar Sudíková, Ludmila Horníková, Dana Švestková, Aleš Hrstka, Roman Sornas, Václav Štastný, Jan Habal, Josef Špičák, Erika Borkovcová, Kateřina Štěpánková, Robert Niedoba, David Rössner, Dagmar Brandlová, Petr Hovorka.
Pokud nás chcete podpořit, tak kromě transparentního účtu můžete využít i TENTO WEB. Vaší podpory si nesmírně vážíme!

 

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.