logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ!  odkaz

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Pozor, blíží se 2. srpen

Nezapomeňte! V pondělí 2. srpna vyprší poslední termín na podání přehledu o příjmech a výdajích pro zdravotní pojišťovnu. Ve stejný den je splatný i odvod daně z příjmů za červen, které jsou vybírány srážkou podle zvláštní sazby daně. 

Jak na kontroly

Policejní komando, které má za úkol bránit ministra a jeho věrnou klaku před zločincem jménem podnikatel. Právě tak vypadají teď v naší kotlině kontroly. Co kdyby někdo náhodou neměl bumášku, nebo dokonce tančil? Ono se přece vždycky něco najde. Jinými slovy buzerace a šikana! Právníci ze skupiny Pro Liberate zpracovali MANUÁL, jak se při takové kontrole chovat a jak se bránit.

Úplatek má název dva dny volna

Úředník, který byl za plný plat na homeoffice, dostane navíc dva dny volna. Ty dva dny volna pro cca půl milionu zaměstnanců státní správy zaplatí ti, kteří měli rok zavřené krámky a provozovny. Tedy ti, kterým vláda zakázala pracovat a znemožnila jim získat příjmy. Vládnutí v Česku začíná připomínat AKCE ŠMEJDŮ, kteří sváželi autobusem „nebohé ovečky na oběd“, aby jim prodali předražené a nekvalitní kastroly.

Podnikatelé chtějí stát, který jim bude partnerem, který bude plnit svou servisní roli a bude podporovat příznivé podmínky pro podnikání. Bude-li se stát nadále k malým a středním podnikatelům a živnostníkům chovat nepřátelsky, budeme my se k němu také chovat jako k nepříteli.

PODNIKÁNÍ 21

Krátce ze sociální sítě

Na Facebooku Podnikatelských odborů se nám od začátku roku podařilo oslovit už více než 3,3 milionu uživatelů. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ PŘÍSPĚVEK týdne měl více než 1000 likes a téměř 700 sdílení.

 

Nový kabát pro náš web

WEBOVÉ STRÁNKY Podnikatelských odborů se změnily. Cílem je větší přehlednost a jednoduché intuitivní vyhledávání. Součástí webu je nově i informační servis - PODNIKATELSKÝ MAGAZÍN a také PODNIKATELSKÁ PORADNA. Podívejte se a dejte nám vědět, jak se vám líbí!

 

Přečetli jsme za vás

Stát, který bere lidem 70% z jejich práce je lupič. To je potřeba změnit, říká v rozhovoru předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek. Místo podpory nadnárodních korporací a holdingových koncernů je třeba podporovat živnostníky a drobné podnikatele. Právě oni jsou hybnou silou ekonomiky. Více ZDE.

 

footer_logo www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.