logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode  

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ! external

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

  line

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Nezákonné předvolební divadlo

20 kontrolorů a 20 ozbrojených policistů vtrhne do firmy, aby se 2 politici mohli vyfotit. Paní Maláčová si zahrála PŘEDVOLEBNÍ DIVADLO, které je navíc nezákonné. Připravujeme spolu s právníky manuál, jak se bránit, protože prý bude tato buzerace pokračovat. Jen připomínáme, že by si paní ministryně měla nejdříve udělat pořádek ve svém úřadě. Policie nedávno obvinila dva její přímé podřízené z pletich při zadávání veřejných zakázek - NASEKALI PŮLMILIARDOVOU ŠKODU.

Smutný příběh

Paní Iva je podnikatelka. Díky naprostému nezájmu státu propadla covidovým sítem. Zhroutil se jí podnikatelský sen a vládní opatření jí zničila život. KOLIK JE TAKOVÝCH mezi námi?

Měsíc po ničivém tornádu

Děkujeme za podporu, píše PODNIKATELKA Z JIHU MORAVY, kde se Podnikatelské odbory snaží bojovat za cca 200 živnostníků, kteří jsou často v zoufalé situaci. Po covidu dostali další ránu a tornádo jim vzalo nejen střechu nad hlavou, ale i jejich živnosti, provozovny a možnost obživy. Vládu jsme vyzvali ke konkrétním krokům a máme za sebou i první jednání. Držte nám palce a přejte nám hodně trpělivosti, protože při JEDNÁNÍ SE STÁTNÍMI ÚŘEDNÍKY je jí skutečně potřeba.

Část politického spektra podporovaná mnoha vysokými státními úředníky se snaží výrazně posílit moc státu. Omezují svobodu podnikání, vrší příkazy a zákazy, vymýšlejí pro podnikatele stále nové povinnosti. Dostávají podnikání pod stálou hrozbu kontrol a sankcí a kriminalizují je.

PODNIKÁNÍ 21

Navýšení daňové slevy

Daňové zvýhodnění na druhé a každé další dítě se zvýší a to zpětně od ledna. Na druhé dítě je to nově 22 320 Kč ročně. Na třetí a každé další 27 840 Kč. Daňové zvýhodnění na jedno dítě se nemění a zůstává ve stejné výši 15 204 Kč.  Nevíte jak vše správně zúřadovat, či jak změnit účetní a mzdové programy? Snadná pomoc, je tady bezplatná PODNIKATELSKÁ PORADNA.

Střípky ze sociální sítě

Podnikatelské odbory jsou vidět NA FACEBOOKU a video se stalo nedílnou součástí obsahu. Za poslední rok jste zhlédli více než 2 500 000 minut našeho vysílání. A to bez jediné koruny na placenou reklamu.

 

Přečetli jsme za vás

Vzpomínáte, jak před několika lety berňák chodil na svatby, zaklekával na novomanžele a chtěl po nich účtenky EET? Soud nakonec pravomocně rozhodl, že je to NEZÁKONNÝ NESMYSL. Omluví se ministryně zaklekávání Alena Schillerová? Ani náhodou. Navíc se hloupě vymlouvá a vymýšlí si další absurditu. Berňák prý postupoval správně, protože novomanželé jsou osobami, které poskytují plnění.

Jak to vidí Radomil Bábek

Zhoršují se podmínky pro podnikání, chybí byty, špatně je řešena doprava, bezpečnost i ochrana zeleně. PŘEDSEDA PODNIKATELSKÝCH ODBORŮ pro ČTK komentoval zejména situaci v hlavním městě. Řešení, které nabízí, je ale obecně platné pro všechna města a obce v ČR.

 

footer_logo  
www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.