logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode  

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ! external

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

  line

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Vláda jednala nezákonně - je to černé na bílém

Vláda vědomě zneužila svoje mocenské postavení. Uzavření maloobchodu a služeb bylo protiprávní. Jednoznačný verdikt soudu otevírá živnostníkům a podnikatelům dveře, aby se domohli oprávněných nároků na náhradu veškerých škod. K tomu se vláda nemá a její praktiky připomínají nechvalně proslulé šmejdy. VÍCE V ROZHOVORU předsedy Podnikatelských odborů Radomila Bábka pro časopis Gastro & Hotel. 

Místo ministrů máme nebezpečné šašky

Pod tlakem soudních verdiktů se začíná od pondělí rozvolňovat A zase je v tom spousta nesmyslů. V kinech a v divadlech je zakázané občerstvení. V saunách se nesmí do ochlazovacího bazénku a hygiena se namísto trasování zaměří na kontrolu hostů v restauracích. Třešničkou na dortu jsou narychlo spíchnuté změny v pandemickém zákoně. Shrnuto v kostce: O zdraví nejde, jen se partička politiků chystá na další šikanu a omezování svobod občanů. ŽIVNOSTNÍKU, PODNIKATELI - BRAŇ SE - NEJSI SÁM!

 

Kompenzační bonus umřel

Měla to být náhrada nákladů všem, kterým stát zakázal pracovat. Ale někde se stala chyba. Ministryně Schillerová psala na sociálních sítích o rajské zahradě pro živnostníky. Ale ouha. Někteří na tuhle pomoc vůbec nikdy nedosáhli a ti šťastnější dostávali almužnu, která nestačila ani na pokrytí nákladů. Kompenzační bonus - nepodpora živnostníků a drobných podnikatelů teď končí. Paradoxně pokračuje podpora těch největších a (prý až do voleb) bude pokračovat Antivirus. Program, který dnes udržuje na umělé výživě pracovní místa, která už reálně neexistují a měl původně skončit před půl rokem. Teď už zbývá jen taková otázka - KDO TO ZAPLATÍ?

Víte, že...

- politici a státní úředníci zvyšují svou moc?
- se podnikání dostává více a více pod kontrolu státu?
- se stát a státní úředníci začínají zase chovat jako vrchnost?
- podnikání je činnost, která je často kriminalizována?
- přibylo těch, které musíme živit - úřadů a úředníků?

66

Přesně tolik podnětů od živnostníků a podnikatelů vyřídily Podnikatelské odbory v průběhu května letočního roku.

210

Přesně tolik osob podalo v květnu přihlášku do Podnikatelských odborů. Děkujeme za důvěru.

15 241

Přesně tolik členů mají Podnikatelské odbory. Podnikatelské odbory jsou druhým největším zástupcem podnikatelů v ČR. Každým dnem rosteme a jako jediní hájíme a bráníme práva živnostníků a drobných podnikatelů před nežádoucími a neoprávněnými zásahy státu do podnikání.

 

44 345

Přesně tolik lidí sleduje Facebook Podnikatelských odborů. Jen tak mimochodem, tohle video už má téměř 3 000 000 shlédnutí. PODÍVÁTE SE PROČ?

Jak vypadá ministrův epitaf

Přesně v den, kdy ministr Arenberger skončil, DO KANCELÁŘE DOŠEL DOPIS. Pár týdnů se pan ministr nechtěl osobně setkat, pár týdnů mlčel a veřejně mlžil. A pak napsal, že má všechny rád, všechno je OK a žádné chyby neexistují. Pac a pusu. Odpověď exministra, který je podezřelý z daňových machinací, tunelování nemocnice a zatajování nemovitostí by mohla být vhodným doplňkem do archivu kdejakého kmotra.

 
footer_logo  
www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.