logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode  

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ! external

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

  line

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Přečetli jsme za vás

Propaganda úspěchů, propast mezi slovy politiků a jejich činy, lhostejnost k potřebám občanů, kriminalizace podnikatelů a slábnoucí důvěra k tomu, o čem se píše v tisku. Právě takové byly poměry v českých zemích v sedmdesátých a osmdesátých letech. Dežavi, aneb duch normalizace je zpět. VÍCE V KOMENTÁŘI předsedy Podnikatelských odborů Radomila Bábka.

Soudy cupují vládní opatření na kousky

NEJVYŠŠÍ SPRÁVNÍ SOUD opět zrušil vládní restrikce. Jste nepoučitelní, nemůžete nic zakazovat, vzkazuje vládě. A vláda dál pokračuje jakoby se nechumelilo a znovu opakovaně vyhlašuje protiprávní opatření. Namísto vlády práva tu máme bandu ignorantů a loupežníků.

Do hospody s umytýma nohama

Cimrman nás už mnoho let baví, vláda nás už čtyři roky ničí. Na umyté nohy si zatím ministři nevzpomenuli, ale jinak na nás posílají policii s hygienou a pokutovým blokem a chtějí testy, doklady a potvrzení. S čím přijde vláda příště? JE ČAS TO UKONČIT a bránit se. 

Podporujeme ženy podnikatelky

Kampaň CHOOSE WOMEN startuje. Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek chce letos ukázat a zviditelnit především lokální podnikatelky, které patří k nejvíce zasaženým kvůli pandemii covid-19. Zapojit do akce se můžete i vy. Stačí, když ženu podnikatelku, jejíž produkty a služby chcete doporučit, vyfotíte a vše pošlete MAILEM.


Jedinou efektivní pomocí podnikatelům je nedostávat je do situací, kdy je nutné jim pomáhat. Malí podnikatelé a živnostníci o žádnou pomoc státu nestojí, oni jen chtějí svobodně podnikat. Pokud jim stát podnikání zakázal, pak je stát povinen podnikatelům a živnostníkům ztráty kompenzovat.

ZA TO BOJUJEME

Nic prý se už nikdy zavírat nebude

Kolikrát jsme už tyhle vládní sliby slyšeli... Loni na jaře a na podzim po nich vždy následovala vlna restrikcí. Zavřené byly obchody i restaurace. Omezené byly volnočasové aktivity a bylo např. dokonce zakázáno cestovat mezi okresy. Věří ještě někdo vládním slibům? PODNIKATELSKÉ ODBORY mají již 15 229 registrovaných členů, jsou druhým největším podnikatelským spolkem v ČR, vždy budou stát na straně živnostníků a podnikatelů a hájit jejich práva proti zvůli státu.

Střípky ze sociální sítě

Nejúspěšnější příspěvek minulého týdne sdílelo 936 uživatelů FACEBOOKU Podnikatelských odborů. Dali jste mu více než 1000 likes a komentovalo ho více než 350 lidí. 

Staňte se ambasadorem Podnikatelských odborů

Je to snadné. Buď kontaktujte naší funraiserku Renátu Valerii (+420 737 207 966), nebo se rovnou podívejte na projekt ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ, nebo podpořte PODNIKATELSKOU PORADNU. Díky vám přibylo v dubnu na účtu projektu Zachraňme české podnikání 26 754 korun! Velmi si vaší pomocí vážíme a děkujeme: Vladislava Adamenková, Markéta Blažková, Martina Borovková, Tomáš Botka, Jaroslav Brtnik, Alžbeta Cacara, Martin Čejka, Tomáš Dořičák,  Václav  Fál, Karel Giebisch, Andrea Hájková, Leona Hajšmanová,  Radmila Hanzlíková,  Dušan Hulman, Tomáš Ježek, Michaela Juřičková, Ivan Kočka, Jiří Koš,  Petr Krajíc,  Helena Kučerová,  Jiří Lessl, Alena Lexová, Marek Liba, Richard Aleš, Maléř, Zbyněk Michálek,  Marek Mužák, Dagmar Myšková, Lenka Navrátilová,  Lucie Novotná, Jaromír Ocelka, Petra Pavelková, Magda Peštuková, Ilona Podlahová, Vladimír Pozníček, Helena Rydygrová, Tomáš Rypel, Jana Sapová, David Strmiska, Zdeňka Strnadová, Jan Ševčík, Daniel Škubal, NBB BOHEMIA s.r.o.,  Nikola Šrajerová, Jan Šulc, Kateřina Švadlenková, Richard Topalov, Lenka Vlčková, Jana Volná, Jaroslav Vrba, Radim Zajíček, Kamila Zárychtová.

footer_logo  
www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.