logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode  

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ! external

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

  line

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Pro naše příznivce reklama zdarma

Desítky živnostníků a podnikatelů využily naší výzvu PROPAGUJTE ZDARMA SVOJI FIRMU . Z vašich reakcí víme, že se akce líbila. Každý zákazník je pro „nově“ otevírané provozovny vítaný. V podobných bezplatných aktivitách budeme pokračovat. Sledujte NÁŠ FACEBOOK!

Otevíráme, zavření provozoven je nelegální

Podnikatelské odbory iniciovaly živnostníky a podnikatele v maloobchodu a službách k akci  OBČANSKÁ NEPOSLUŠNOST. Vláda zneužila svého postavení a postupuje protiprávně. Pro živnostníky a drobné podnikatele, z nichž mnozí rok čekají na to, aby mohli pracovat, připravila vláda nesrovnatelně tvrdší podmínky, než pro velké firmy a hypermarkety. JAK DLOUHO BUDEME ČEKAT, co si na nás současní mocipáni vymyslí?

Podivná hra na vrchnost a poddané v jedenadvacátém století

Stovky byrokratických povinností pro živnostníky a podnikatele, žádná pravidla pro státní úředníky. Podnikatelské odbory chtějí tenhle zkostnatělý přežitek změnit a prosazují rovnoprávný a spravedlivý vztah mezi státem a jeho občany, v tomto případě živnostníky a podnikateli. DESATERO POVINNOSTÍ pro státní úředníky, které si platíme ze svých daní.


Vláda, a jí zmanipulovaná část nepodnikající veřejnosti, nebere ohled na to, že podnikání je práce. Že živnost je práce. Když vláda zavřela statisíce provozoven a živností, vzala tím ve skutečnosti statisícům občanů – podnikatelů práci. Tento jev je zcela bezprecedentní, protože nic takového se v žádné krizové situaci nestalo.

 VÝROČNÍ ZPRÁVA PODNIKATELSKÝCH ODBORŮ

Magické číslo na sociální síti

44044. Právě tolik lidí sledovalo v době uzávěrky Facebook Podnikatelských odborů. PŘIDÁTE SE?

Nechceme žádný Kocourkov, chceme normálně fungující stát

Podnikatelské odbory sdružují 15 200 registrovaných členů. Jen za poslední týden jich přibylo téměř sto. Jsme druhý největší podnikatelský spolek v ČR a jako jediní důsledně hájíme práva a zájmy živnostníků a podnikatelů PROTI ZVŮLI STÁTU.

Je to jednoduché a je to zdarma

PODNIKATELSKÁ PORADNA je historicky první projekt Podnikatelských odborů, který vznikl jen díky darům, které poslalo cca 200 našich příznivců. Všem děkujeme. Poděkování týdne patří paní Lucii Ačaiové, která jako první podpořila finančně provoz Podnikatelské poradny a rozhodla se dokonce vytvořit i svou osobní DÁRCOVSKOU VÝZVU. Paní Lucii moc děkujeme a přejeme, ať je její výzva úspěšná!

Přečetli jsme za vás, aneb Podnikatelské odbory v médiích

Odvolejte protizákonná opatření, vyzval ministra zdravotnictví šéf Podnikatelských odborů. OTEVŘENÝ DOPIS

Místo pro vaše náměty a připomínky

Nová MAILOVÁ ADRESA je tu pro vaše připomínky, podněty, témata a náměty. I vy se tak můžete podílet na obsahu a vylepšování Zpravodaje Podnikatelských odborů.

 
footer_logo  
www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.