logo-podb
logo-svatek-podnikatelu
qrcode  

ZACHRAŇME ČESKÉ PODNIKÁNÍ! external

Drobné podnikání je nedílnou součástí zdravé společnosti a zajišťuje ekonomickou vyváženost systému. Aktuálně je ohroženo a Podnikatelské odbory se nechtějí jen dívat. PODPOŘTE ZÁCHRANU ČESKÉHO PODNIKÁNÍ!

  line

DAROVAT

darovat 300 Kc
darovat 500 Kc
darovat 1000 Kc
 
Zpráva týdne

Výroční zpráva Podnikateských odborů je na světě

Přehled o hospodaření a činnosti Podnikatelských odborů na jednom místě. Zrušení EET, vznik kompenzačního bonusu pro živnostníky a drobné podnikatele, ošetřovačka pro OSVČ, poradna pro postižené podnikatele, odpovědi na stovky otázek, atd. VÝROČNÍ ZPRÁVA Podnikatelskžch odborů není jen suchý souhrn dat, čísel a faktů. Zaměřili jsme se i na cíle a směřování spolku v blízké budoucnosti. V komentáři pak najdete JAK SE PODNIKALO POD TLAKEM STÁTU v loňském krizovém roce.

Rosteme, brzy nás bude 15 tisíc

62 nově registrovaných členů za posledních 14 dnů. Celkem nás je v Podnikatelských odborech sdruženo 14 780. Jsme tak DRUHÝ NEJVĚTŠÍ PODNIKATELSKÝ SPOLEK v ČR.

Podnikatelské odbory si posvítily na Kompenzační bonus

Měla to být náhrada ušlého zisku a podpora živnostníků a podnikatelů. ANALÝZA Podnikatelských odborů dokazuje, že skutečnost je zcela jiná. Kompenzační bonus je nedostatečná podpora v nezaměstnanosti pro podnikatele, kterým stát zakázal pracovat. OBVIŇUJEME VLÁDU z devastace celého sektoru ekonomiky, ale i ze zamoření veřejného prostoru, který je intoxikován vládní šalbou, lží a klamem.

Pane ministře, dodržujte zákony ČR

Předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek zaslal OTEVŘENÝ DOPIS ministru zdravotnictví Arenbergerovi: „Vaš úkol není jen vydávat zákazy, příkazy a pokuty. Nestojíte nad zákonem. Vaším úkolem je zákon dodržovat a respektovat!Podnikatelské odbory opakovaně důrazně protestují proti velkopanskému přístupu ministrů vlády, kteří namísto vysvětlování pohrdají právem a ohýbají přijaté normy a zákony.

Podnikatelé a živnostníci jsou profesním stavem, na kterém stojí ekonomika státu. Veškeré finance získává stát jen od podnikatelů a živnostníků, a v závislosti na jejich podnikání potom i od jejich zaměstnanců.

                                                                                          Podnikání21

Sčítání lidu je zbytečnost

Stát se zadlužuje, živnostníci krachují, a především stále zbytečně umírají lidé, o které se stát nedokáže postarat. A do toho přichází vláda se sčítáním lidu. PROBOHA PROČ? Nesmyslné a drahé sčítání komentuje předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek.

Krátce ze sociální sítě

Více než 2 600 000 zobrazení za poslední čtyři týdny. To je facebook Podnikatelských odborů. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ VIDEO týdne zhlédlo za pár dní více než 70 000 uživatelů. Děkujeme, že nás sledujete, sdílíte, "lajkujete" a komentujete.

Z redakční pošty

V posledních dvou týdnech jsme reagovali na 75 dotazů našich členů. Svoje dotazy můžete posílat ZDE. Přímo na naše odborníky do Podnikatelské poradny směřovalo 25 dotazů. Nejčastější otázky a odpovědi, včetně kontaktního formuláře, najdete ZDE.

 

Bez vás by to nešlo

Děkujeme všem dárkyním a dárcům, kteří v březnu finančně podpořili Podnikatelské odbory prostřednictvím transparentního účtu:
Miroslav Sazima, Václav Pohl, 1. daňová a účetní, Jana Matisová, Jan Růžička, Monika Pokorná, Jana Sapová, Tomáš Beránek, Jindřich Halabala, Martin Dolák, Lenka, Vladislav Zvelebil, Ivo Bukovský, David Rössner, Petr Suchomel, Marek Baxa, Kateřina Štěpánková, Josef Špičák, Zbyněk Michálek, Václav Šťastný, ADENELYSA s.r.o., Jakub Semerád, Aleš Hrstka, Roman Sornas, Josef Helísek, Ludmila Horníková, Dana Švestková, Dagmar Sudíková
Vaší podpory si velmi vážíme.

 

footer_logo  
www.podb.cz
facebook

Protože nejsme podnikatelským subjektem, nejedná se o obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Neradi bychom Vás však obtěžovali, a tak nechcete-li od nás dostávat poštu, odhlaste prosím její odběr Pokud si nepřejete dostávat další zprávy, klikněte prosím zde, budeme Vaše přání respektovat.