Co že to je ten SPAM?

Obecně spam označuje zprávu, která obsahuje reklamní nebo jiné obchodní sdělení, s jejímž přijetím nebyl nevyjádřen tzv. „Informovaný souhlas”. Ve většině případů jde o velké množství rozesílaných zpráv na náhodné nebo cílené seznamy emailových adres.

Spam netolerujeme!

Naše služba není určena pro rozesílání nevyžádané pošty. Pokud uživatel rozesílá nevyžádanou poštu a je příjemci nahlášen jako nevyžádaná pošta, situaci řešíme a může dojít ke zrušení účtu bez náhrady. V naší databázi evidujeme údaje vedoucí ke zjištění původu zdroje nevyžádaných zpráv a opakované vytváření nových účtů, sloužících ke stejnému účelu, tedy vede ke stejnému výsledku. Mimo to může dojít k právním důsledkům celého jednání viz sbírka zákonů č. 480/2004 Sb, § 15.

Jak se nestát spamerem?

Jak je známo, po internetu denně koluje obrovské množství emailových zpráv. Naprostá většina z nich je bohužel nevyžádaná - tzv. SPAM. Naším cílem není zařadit se do fronty zdrojů spamu, ale vybudovat si solidní základnu klientů, kteří využívají naše služby pravidelně.

Základním kamenem by tedy měla být seznam vlastních kontaktů. Kontakty můžete sbírat legálním způsobem, např. telefonickým kontaktem, osobním jednáním nebo webovým formulářem, ve kterém návštěvník udělí souhlas se zasíláním reklamních nebo jiných materiálů emailem. Rozhodně nedoporučujeme kupovat si různé seznamy na internetu. Jednak je to cesta vedoucí do pekel spamu a navíc tímto způsobem získáte pouze mizivé množsví nových reálných klientů. Pamatujte, že spousta takových emailů již nemusí existovat nebo je jejich vlastníci již nemusí používat.

Pro koho je tedy služba určena?

Pro všechny uživatele, kteří chtějí své zákazníky informovat o nově nabízených produktech nebo službách. Můžete své pracovní kontakty informovat o změně vedení nebo novinkách ve Vaší společnosti. Stejně tak můžete informovat své známé o budoucí pořádané akci a tímto způsobem je hromadně pozvat.

 

Nahoru